Hakkımızda

VİZYONUMUZ

1990 yılında kurulan Atakan Sigorta;Afyon Bölge Temsilcisi olarak her geçen gün verdiği hizmet kalitesini artırmaya çalışmaktadır.

Atakan Sigorta kurumsal profesyonelliğini bünyesindeki uyum ve güç ile yakaladığının bilincinde olan kadrosu ile;sektöründe çağdaş sigortacılık anlayışıyla öncü olmak ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek en uygun çözümleri üretmektir.

MİSYONUMUZ

1990 yılında Mehmet Karaağaç tarafında kurulan Atakan Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. bu yıla kadar tecrübe ve uzman ekipleriyle risk,sigorta ve reasürans konularında hizmet veren bir sigorta aracı kurumudur.Atakan Sigorta’nın verdiği hizmetler özetle; tasarıdan uygulamaya şirketin mal varlıkları,gelirleri,yasal sorumlulukları ve mevcut insan gücü ile ilgili tüm risklerin tanımlaması,analizi,söz konusu risklerin şirket üzerindeki olumsuz etkilerinin kontrol altına alınarak mümkünse önlenmesi veya azaltılması ve kurumsal özkaynak ve nakit akışı gereksinimi dikkate alınarak riskin finanse edilmesi aşamalarını kapsar.